Kompas KarieryTest jest unikalną pomocą w odkryciu osobistego potencjału, preferencji oraz pasji. Zdaniem jego twórcy, Larry’iego Burkett’a ” jedynie poprzez respektowanie naszych indywidualnych cech i potrzeb możliwe jest zbudowanie satysfakcjonującego życia w obszarze zawodowym”. To kompleksowe narzędzie bada predyspozycje w kontekście osobowości, zainteresowań, talentów i wartości, które razem tworzą dokładny profil potencjału zawodowego lub edukacyjnego.

Test ukazuje jaki jest nasz unikalny profil osobowościowo-zawodowy, naturalny sposób reagowania oraz specyfika naszych motywacji. Pomaga w zaplanowaniu spójnej z nami ścieżki rozwoju zawodowego i osobistego. Precyzyjnie określa nasze umiejętności i talenty, dzięki czemu wiemy w jakim kierunku się rozwijać jednocześnie wskazując na dodatkowe kwalifikacje, które należy zdobyć, aby w pełni wykorzystać swój potencjał.

Jak możesz skorzystać z Kompasu Kariery?

 1. Napisz do mnie używając formularza kontaktowego lub na adres e-mail. Po otrzymaniu informacji skontaktuję się z Tobą w celu dopełnienia formalności a następnie wysyłam zaproszenie do wykonania testu wraz z dodatkową ankietą pomocniczą mojego autorstwa. Wypełniasz ankietę składającą się z ponad 600 pytań (uzupełnienie informacji zazwyczaj zabiera od 1,5 do 3 h).
 2. Kiedy system wygeneruje raport umawiamy się na termin i formę spotkania.
 3. W czasie spotkania trwającego (ok. 3 h) omawiam strukturę i wyniki raportu. W świetle uzyskanych wniosków przyglądamy się Twojemu potencjałowi i jednocześnie wskazuję na możliwe kierunki rozwoju, obszary zawodowe oraz możliwe, satysfakcjonujące stanowiska pracy. Dzięki rekomendacji wiemy jaka praca może być dla Ciebie prawdziwie satysfakcjonująca zarówno teraz jak i w przyszłości:)

Jeśli zainteresowany szczegółami, zadzwoń lub napisz maila!

Serdecznie zapraszam!


  Program Coachingu Kariery


  Pomaga zdefiniować zawodowy cel i w sposób najbardziej skuteczny...

  Czytaj więcej

  Test Kompas Kariery


  Narzędzie jest unikalną pomocą w odkryciu osobistego potencjału, preferencji oraz pasji, które można...

  Czytaj więcej

  Program Efektywnego Zdobywania Pracy


  Jeśli wiesz jakiej pracy szukasz, ale nie wiesz jak ją znaleźć, co zrobić, aby sprawnie znaleźć zajęcie, które Cię interesuje...

  Czytaj więcej

  Konsultacja Zawodowa lub Edukacyjna


  Jeśli potrzebujesz pomocy jedynie w wybranym obszarze, zależy Ci aby rozmowa ze mną rozwiała...

  Czytaj więcej